برند الکساندر مک‌کویین
ژانویه 13, 2017
محصولات آرایشی مک M.A.C
ژوئن 3, 2017
نمایش همه

برند LEGO

لگو LEGO یک کمپانی دانمارکی است که مقر اصلی آن در شهر بیلوند Billund قراردارد. لگو برای پازل‌های کودکان معروف است که متشکل از قطعاتی پلاستیکی که درهم جفت می‌شوند. شرکت لگو چند پارک تفریحی هم در سراسر جهان ساخته است که به لگولند معروف‌اند.

شرکت لگو در ۱۰ آگوست سال ۱۹۳۲ توسط اولکرک کرستیانسن پایه‌گذاری شد. کلمه ی لگو LEGO از کلمه ی دانمارکی leg godt گرفته‌شده که یعنی «خوب بازی کن». لگو همچنین در زبان لاتین معنی دارد و یعنی «کنارهم‌ می‌گذارم» یا «به‌هم می‌بندم». در نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۵ شرکت لگو به پردرآمدترین شرکت تولیدکننده‌ی اسباب‌بازی در دنیا تبدیل شد. حجم فروش لکو در این زمان به ۲/۱ میلیارد دلار رسیده‌بود.

لگو از بهترین اسباب‌بازی‌ها برای بچه‌های سنین مختلف است. بازی با لگو نه‌تنها باعث تقویت هوش کودکان می‌شود بلکه حس خلاقیت را نیز در آن‌ها شکوفامی‌کند. محصولات لگو برای سنین مختلف عرضه‌می‌شوند و تقریبا هر سلیقه‌ای که داشته‌باشید حتما لگو محصولی برای جلب نظر شما دارد.

باتوجه به این‌که لگو در ایران نماینده‌ی رسمی ندارد برندآنلاین جدیدترین محصولات لگو را با قیمتی رقابتی عرضه‌می‌کند. شما براحتی می‌توانید قیمت‌های برندآنلاین را با فروشگاه‌های بزرگتری مثل دیجی‌کالا مقایسه‌کنید.

درصورتی‌که محصول خاصی از لگو را مدنظردارید که در سایت ما موجود نیست حتما با ما تماس‌بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *